filesell

آخرین ارسال ها -

تلسکوپ لانگ پرنگ مدل S500M-EC

تلسکوپ لانگ پرنگ مدل S500M-EC

تلسکوپ «S500M-EC» محصول شرکت «Long Perng» از نوع شکستی آپوکروماتیک است. این تلسکوپ دارای فاصله کانونی 500 میلیمتر و حداکثر بزرگنمایی کاربردی 50 برابر است. این تلسکوپ با توجه به ویژگی آپوکروماتیک و دهانه باز آن (دیافراگم 6.25) برای کار عکاسی نجومی بسیار مناسب است. این ویژگی در تلسکوپ‌های مخصوص رصد کمتر به چشم میخورد. رصد دریاها و عوارض روی ماه، چشم مشتری و صدها خوشه و کهکشان تنها بخشی از توانایی های این تلسکوپ خارقالعاده میباشد. عدسیهایی با اندود چند لایه، حداکثر عبور نور را فراهم کرده و همچنین به طور قابل ملاحضهای خطای کج نمایی رنگی را کاهش میدهد. دیافراگم باز و جذب نور مناسب این تلسکوپ در کنار توان تفکیک بالای آن به شما امکان عکاسی دقیق از اعماق آسمان را میدهد همچنین ارائه تصویر مستقیم به شما امکان استفاده از این تلسکوپ در طبیعت و عکاسی از پرندهها را نیز میدهد. وزن بسیار کم و همچنین هارد کیس مقاوم این تلسکوپ به شما امکان جابجایی راحت تا محل رصد را میدهد.

 • نوع اپتیک

  تلسکوپ ها در طراحی های اپتیکی مختلفی ساخته می شوند. به طور کلی می توان آن ها را به سه نوع شکستی (دارای عدسی به عنوان اپتیک شیئی)، بازتابی (دارای آینه به عنوان اپتیک شیئی) و ترکیبی تقسیم کرد. با این حال هر کدام از این ها به زیر شاخه هایی چون شکستی آکروماتیک، شکستی آپوکروماتیک، ماکستوف-نیوتونی، اشمیت-کاسگرین، ماکستوف-کاسگرین و ریچی-کرتین تقسیم می شوند.

  شکستی آپوکروماتیک
 • وزن کلی تلسکوپ
  3 کیلوگرم
 • محدوده قطر دهانه
  تا 80 میلی متر
 • قطر دهانه

  قطر دهانه در ابزارهای اپتیکی به قطر آینه یا عدسی شیئی به کار رفته در آن ها گفته می شود. هرچه قطر دهانه بزرگتر باشد، نورگیری ابزار اپتیکی بیشتر است و می تواند رزولوشن بالاتری را ارائه کند.

  80 میلی‌متر
 • فاصله کانونی

  فاصله ی کانونی به فاصله ی نقطه ی کانونی شدن نور از محور اصلی اپتیک کانونی کننده گفته می شود. در لنزهای دوربین های عکاسی مقداری این تعریف و عملکرد پیچیده تر است. با این حال هرچه فاصله ی کانونی اپتیک کمتر باشد، میدان دید وسیع تری را در بر می گیرد.

  500 میلی متر
 • نسبت کانونی

  نسبت کانونی به حاصل تقسیم فاصله ی کانونی اپتیک بر گشودگی دهانه ی آن گفته می شود. هرچه نسبت کانونی کمتر باشد اصطلاحا اپتیک سریع تر و هرچه بیشتر باشد اپتیک کندتر است.

  f/6.25
 • قطر فوکوسر
  2 تا 1.25 اینچ
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما