filesell

آخرین ارسال ها -

قرآن کریم ترجمه استاد حسین انصاریان انتشارات یاس بهشت کد 05

قرآن کریم ترجمه استاد حسین انصاریان انتشارات یاس بهشت کد 05

قرآن کریم ترجمه استاد حسین انصاریان انتشارات یاس بهشت کد 05

خرید با تخفیف

با نصب افزونه مخفیف و خرید از دیجی کالا ، تا سقف ۱۵۰ هزار تومان در هر کالا تخفیف بگیرید

خرید با مخفیف
قرآن های رنگی یاس بهشت در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید شده است. رنگ جذاب قرآن های یاس بهشت علاوه بر تنوع، انگیزه خواندن این قرآن ها را زیاد کرده است. خوش دستی و اندازه مناسب قرآن کریم یاس بهشت، آن را همراه همیشگی مومنان کرده است. هر پنج جزء قرآن های رنگی یاس بهشت با رنگی خاص مشخص شده و تنوع رنگ در صفحات داخلی قرآن کریم یاس بهشت، چشم خواننده را از یک رنگی و خستگی دور کرده و مفاهیم آیات الهی را با روحیه شادابی و لطافت بیشتری به مخاطب القا می نماید. قرآن کریم یاس بهشت به علت زیبایی نوجوانان را به خواندن قرآن ترغیب می نماید و هدیه مناسبی برای عزیزانتان است. صحافی قرآن کریم یاس بهشت بسیار مرغوب بوده و از روبان به عنوان نشانگر صفحه در آن استفاده شده است. قرآن کریم یاس بهشت به خط استادسید عبدالمهدی حسن زاده به سبک قرآن های عثمان طه نگاشته شده و با ترجمه استاد گرانقدر شیخ حسین انصاریان ترجمه گردیده است .
 • وزن
  390 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  پالتویی

  مشخصه‌ی اصلی این قطع کشیده بودن‌اش است و ابعاد آن تقریبا 5/10×5/21 سانتی‌متر است.

 • تعداد صفحات
  611 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  چرم مصنوعی
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما