filesell

آخرین ارسال ها -

تلسکوپ سلسترون ادسوند C6-SGT

تلسکوپ سلسترون ادسوند C6-SGT

تلسکوپ سلسترون ادسوند C6-SGT

خرید با تخفیف

با نصب افزونه مخفیف و خرید از دیجی کالا ، تا سقف ۱۵۰ هزار تومان در هر کالا تخفیف بگیرید

خرید با مخفیف
این گروه تلسکوپهای کامپیوتری ارائه دهنده خدمات به هردو گروه کاربران آماتور وحرفه ای هستند . مقر مدل استوایی ژرمن است پایه های استیل ضد زنگ و قدرت و دقت فوق العاده و بدون لرزش. GoTo و GPS با کاربرد آسان و دقت بالا اکنون توانسته ایم ورژن GT سری پیشرفته کامپیوتری را که به مقر CG-5 سلسترون پیوند دهیم. سیستم کنترل کامپیوتری نکس استار که در این مدل بکار رفته برای عکس برداری از عمق آسمان مناسب است . GPSقابلیت اتصال را به این مدل دارد که اجازه می دهد تلسکوپ زمان و تاریخ مسیریابی سریع تر وآسان تر وموقعیت مکانی شما در زمین را مشخص کند. نرم افزار جدیدی دارد بالغ بر اطلاعات 40000جرم و سرعت چرخش 4 درجه در هر ثانیه و توانایی نشان کردن هر جرم آسمانی . امکانات این مدل : - پرت اتوگایدر جهت عکاسی نجومی برای مدت طولانی - اطلاعات 40000 جرم آسمانی و اطلاعات گسترده درباره بیش از 200جرم - لیستی ازهمه اجرام معروف عمق آسمان با نام وکاتالوگ - موتور DCServo - مقر کامپیوتری CG-5GT که طراحی سلسترون را تکمیل کرده است
 • نوع اپتیک

  تلسکوپ ها در طراحی های اپتیکی مختلفی ساخته می شوند. به طور کلی می توان آن ها را به سه نوع شکستی (دارای عدسی به عنوان اپتیک شیئی)، بازتابی (دارای آینه به عنوان اپتیک شیئی) و ترکیبی تقسیم کرد. با این حال هر کدام از این ها به زیر شاخه هایی چون شکستی آکروماتیک، شکستی آپوکروماتیک، ماکستوف-نیوتونی، اشمیت-کاسگرین، ماکستوف-کاسگرین و ریچی-کرتین تقسیم می شوند.

  اشمیت-کاسگرین
 • وزن کلی تلسکوپ
  24 کیلوگرم
 • محدوده قطر دهانه
  بین 115 تا 200 میلی متر
 • قطر دهانه

  قطر دهانه در ابزارهای اپتیکی به قطر آینه یا عدسی شیئی به کار رفته در آن ها گفته می شود. هرچه قطر دهانه بزرگتر باشد، نورگیری ابزار اپتیکی بیشتر است و می تواند رزولوشن بالاتری را ارائه کند.

  6 اینچ
 • محدوده فاصله کانونی
  بین 1500 تا 2000 میلی متر
 • فاصله کانونی

  فاصله ی کانونی به فاصله ی نقطه ی کانونی شدن نور از محور اصلی اپتیک کانونی کننده گفته می شود. در لنزهای دوربین های عکاسی مقداری این تعریف و عملکرد پیچیده تر است. با این حال هرچه فاصله ی کانونی اپتیک کمتر باشد، میدان دید وسیع تری را در بر می گیرد.

  1500 میلی متر
 • نسبت کانونی

  نسبت کانونی به حاصل تقسیم فاصله ی کانونی اپتیک بر گشودگی دهانه ی آن گفته می شود. هرچه نسبت کانونی کمتر باشد اصطلاحا اپتیک سریع تر و هرچه بیشتر باشد اپتیک کندتر است.

  F/10
 • بیشترین بزرگنمایی کاربردی

  بزرگنمایی در یک اپتیک به نسبت فاصله ی کانونی بیشینه به فاصله ی کانونی کمینه گفته می شود. برای مثال در لنز دوربین های عکاسی، لنز 18-55 بزرگنمایی معادل تقسیم 55 بر 18 یعنی حدود 3.05 برابر می باشد. هرقدر گستره فاصله کانونی بیشتر باشد بزرگنمایی بیشتر است. در ابزارهایی با دو اپتیک کانونی کننده مثل تلسکوپ، بزرگنمایی نسبت بین فاصله ی کانونی اپتیک شیئی بر چشمی است. در میکروسکوپ ها این نسبت عکس می باشد.

  354 برابر
 • بیشترین قدر قابل مشاهده

  میزان روشنایی اجرام آسمانی در علم نجوم با یکایی به نام قدر اندازه گیری می شود. هرچه قدر یک جرم کمتر باشد، آن جرم درخشندگی بیشتری دارد. برای مثال قدر ستاره ی خورشید منفی 21، قدر ماه کامل منفی 12، قدر سیاره ی زهره در پرنورترین حالت منفی 3، قدر ستاره ی نسر واقع 0، قدر ستاره ی شعرای یمانی 1.4 و قدر کهکشان اندرومدا 4.5 است.

  13.4
 • توان گردآوری نور
  459 برابر چشم انسان
 • قدرت تفکیک نظری

  توان تفکیک نظری یک اپتیک به میزان قابلیت تفکیک جزئیات از نور منظره ی دریافتی به صورت اسمی (در حالت ایده آل) گفته می شود. برای مثال توان تفکیک نظری یک تلسکوپ 10 اینچی 0.56 ثانیه ی قوسی می باشد که این در حالت ایده آل است. ولی در عمل با توجه به شرایط جوی و چند عامل مختلف دیگر، این میز

  توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما