filesell

آخرین ارسال ها -

کتاب سفید و قرمز نسخه بارسلونا

کتاب سفید و قرمز نسخه بارسلونا

مگبوک نه مجله است و نه کتاب؛ «کتابمجله» است. مگبوک بارسلونا اولین جلد از یک دوره است. در میان مگبوک‌‌های بارسلونا کتابمجله‌هایی از رئال‌مادرید، میلان، بایرن‌مونیخ، آرسنال، منچستر، آرسن ونگر و‏‏.‏‏‏‏.‏‏‏‏.‏‏ نیز منتشر خواهد شد. این مگبوک با در اختیار گرفتن یک میراث صد ساله، تاریخ و پیروزی‌های این نهاد ورزشی مشهور و محبوب در سطح جهانی را شرح می‌دهد. مجموعه مگبوک‌های بارسلونا همچنین نگاهی بر پیروزی‌های بزرگ و بیشمار بارسا در لالیگا، کوپادل‌ری، بردهای تیم رویایی کرایوف، مبارزات ال‌کلاسیکو و موفقیت‌های پی در پی تیم پپ گواردیولا که جهان را با فلسفه فوتبالی والای خود فریفت، دارد. این کتابمجله با تصاویر نادری که بزرگترین لحظات باشگاه برای چندین دهه را بطور کامل توصیف کرده‌اند، تاریخ مصور صریح این نهاد ورزشی بزرگ بوده و دلیل اینکه چرا اف‌سی‌بارسلونا برای یک مخاطب جهانی چیزی بیش از یک باشگاه ورزشی است را توضیح می‌دهد.
 • وزن
  180 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رحلی

  قطعی در ابعاد بیش‌تر از 25×35 سانتی‌متر که به سه اندازه‌ی کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم می‌شود. این قطع بیشتر برای کتابهای نفیس استفاده می‌شود. هم‌چنین معمولا هنگام خواندن کتاب‌های این قطع، آن‌ها را روی چهار پایه‌ی چوبی (رحل) قرار می‌دهند.

 • تعداد صفحات
  100 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  سلفون

  اگر جنس جلد کتاب مقوای سخت و ضخیم باشد و روی آن پوششی از سلفون کشیده شده باشد به آن جلد سلفون می‌گویند.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما